Stavebniny jsou zavřené, ale stále můžete nakupovat on-line!

18. 03. 2020

Když nemůžete do obchodu, nakupujte on-line. Balené zboží Liapor doručíme přímo na stavbu!

Současná situace nejen v ČR, ale i ve světě s sebou nese mnoho omezení pro pohyb lidí i zboží. Většina obchodů je zavřená a lidé by se měli zdržovat především doma. To ale paradoxně nahrává možnosti dokončit započaté projekty na vylepšení domácností a pustit se do projektů nových. 

Zavřené stavebniny a hobby markety, mohou sice znamenat jistou komplikaci, ale on-line prodej stále funguje. A to včetně on-line prodeje sortimentu LIAPOR v našem e-shopu obchod.liapor.cz, v němž najdete balený sortiment: 

Rekonstrukce podlah, izolace stropů

Pokud se tak chystáte třeba na rekonstrukci podlah nebo vyrovnávací, tepelně a zvukově izolační vrstvy betonových, keramických a dřevěných stropních konstrukcí apod., stačí potřebné množství materiálu objednat on-line a my vám jej doručíme přímo na stavbu. K dispozici vám jsou kromě popisu pracovních postupů a instruktáží na webu www.liapor.cz také naši obchodně-techničtí poradci, kteří zajišťují poradenství v otázkách aplikací našich stavebních materiálů.

Pro péči o rostliny na zahradě i v interiéru...

Vedle sortimentu lehkých betonů Liapor Mix a lehkého keramického kameniva Liapor určeného především pro stavební aplikace, nabízíme v e-shopu i keramické kamenivo Liaflor, které přináší mnoho výhod v péči o rostliny na zahradě i v interiéru. 

Vyberte si ze sortimentu e-shopu obchod.liapor.cz vhodný materiál pro svou stavbu nebo zahradu!

INFO: Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme pro platbu využít ON-LINE PLATEBNÍ METODY. Platba hotovostí na dobírku nemusí být umožněna ze strany přepravců. Děkujeme za pochopení.