Doprava zboží z e-shopu obchod.liapor.cz

Dopravu zboží z e-shopu obchod.liapor.cz zajišťujeme pomocí 2 dopravců - Česká pošta a tzv. spedice. Cena dopravy se liší nejen dle zvoleného dopravce, ale také podle počtu objednaných pytlů materiálu (resp. hmotnosti zásilky).

Pro 50 a 30litrové pytle platí:

  • U objednávek od 1 do 4 pytlů materiálu se přepravují pytle jednotlivě. U objednávek 5 a více pytlů materiálu se přepravují na paletě (1 paleta = max. 30 pytlů). V tomto případě se k ceně dopravného připočítává ještě cena palety. Přeprava je v tomto případě řešena pomocí České pošty.
  • V případě objednávky nad 90 pytlů, je přeprava řešena pomocí tzv.spedice. Palety jsou v tomto případě vždy po 36 ks. Tuto formu přepravy nelze kombinovat v jedné objednávce s další formou přepravy (Českou poštou).
  • U objednávek 4 a více palet se řeší cena dopravy individuálně. V tomto případě nás prosím kontaktujte.

Pro 25litrové pytle platí:

  • U objednávek od 1 do 8 pytlů materiálu se přepravují pytle jednotlivě.
  • U objednávek 9 a více pytlů materiálu se přepravují pytle na paletě (1 paleta = max. 55 pytlů). V tomto případě se k ceně dopravného připočítává ještě cena palety. Přeprava je v tomto případě řešena pomocí České pošty.
  • V případě objednávky nad 165 pytlů je přeprava řešena pomocí tzv. spedice. Tuto formu přepravy nelze kombinovat v jedné objednávce s další formou přepravy (Českou poštou). Cena dopravy se řeší individuálně, kontaktujte nás prosím.

Objednávky s platbou na dobírku (možné pouze v případě České pošty) odesíláme objednávky do 2 pracovních dnů. V případě platby předem (platební bránou PayU) vyřizujeme objednávky po obdržení platby.

Máte dotaz? Kontaktujte nás.